Лазерний крій, перфорація та гравіювання.


Компанія Furnitex рада запропонувати вам послуги з лазерного різання (гравірування, перфорація, розкрій) – одному з найбільш креативних способів декору. Лазерний крій ідеально підходить для любителів нестандартного підходу до прикрашання текстильних виробів, взуття, аксесуарів та іншого.

Тепер у вас є величезний простір для творчості, адже методика дає можливість гравіювати зображення будь-якої складності. Нанесення малюнків, логотипів та інших написів за допомогою лазера доступне для безлічі матеріалів: гума, дерево, пластик, оргскло, шкірозамінник, силікон та інше.

Ми можемо виконати гравіювання за Вашим макетом, а якщо ви ще не визначилися з варіантом зображення, то наші дизайнери розроблять його для вас, враховуючи стилістику виробу, творчу задумку та всі ваші побажання.

Лазерний крій

Також наша компанія надає послуги з лазерного розкрою та виготовлення лекал. Сучасні та високотехнологічні лазери дозволяють досягти детальності різання найвищої точності до міліметра.

Переваги методики:

  • Короткі терміни розкрою завдяки повній автоматизації всіх процесів;
  • Універсальний інструмент безконтактного різання, для якого не потрібна жорстка фіксація матеріалів, оскільки їхнє зміщення та пошкодження малоймовірне;
  • Якісне багатошарове різання;
  • Відсутність необхідності постобробки (акуратні та злегка оплавлені краї матеріалу);

Вартість послуг лазерного крою розраховується, виходячи із загальної довжини різу, і залежить від типу та товщини матеріалу, а також тривалості процесу різання погонного метра.

Приклади виконання замовлень на різних матеріалах:

  • Вартість різання 1 м.п. дайвінгу складає від 2,50 грн . Процес різання одного метра триває 10 секунд.
  • 1 м.п. оксфорду - від 2,80 грн . Процес різання одного метра – 10 секунд.
  • 1 м.п. екошкіри - від 4,90 грн . Процес різання одного метра – 27 секунд.
  • 1 м.п. екозамші – від 4,90 грн . Процес різання одного метра – 25-27 секунд.

Ціна може змінюватись в залежності від складності малюнка та інших індивідуальних характеристик замовлення. За детальною консультацією звертайтесь до наших менеджерів.

Доставка Ваших замовлень з лазерного різання та лазерного гравіювання здійснюється кур'єрською службою по всій Україні! Також можливе самовивезення у Харкові, Одесі, Києві, Хмельницькому або адресна доставка.

Перфорація

Вона є одним із найзручніших і, водночас, простих варіантів декору (створення у певних матеріалах невеликих отворів для різних цілей швейної промисловості). Товщина випромінювань лазера становить частки міліметра і за рахунок автоматизованого управління забезпечується максимальна точність локалізації променів.

За допомогою перфорації кріплення лейб, аплікацій та іншого декору значно спрощується. Крім того, перфорація сама по собі виглядає досить стильно (як окремі елементи або у вигляді візерунків) та гармонійно поєднується з дизайном багатьох виробів. Вона відмінно підходить навіть для складних у роботі тканин (наприклад, нейлон чи органза).

З усіх питань звертайтесь за телефонами:

Приклади наших робіт

*
*

Когда вам позвонить?

Нажимая на кнопку "Отправить" вы даете согласие на обработку своих персональных данных

Интернет-магазин Furnitex использует файлы cookies для более комфортной работы пользователя. Продолжая просмотр страниц сайта, вы соглашаетесь с использованием файлов cookies.