Сублімаційний друк.

Сублімаційний друк - чудовий спосіб втілити величезну різноманітність дизайнерських ідей на текстильних виробах.

Техніка сублімаційного друку полягає у нанесенні спеціального чорнила на папір та перекладу готового зображення на синтетичні тканини. Готова картинка закріплюється на тканині за рахунок нагрівання фарби за допомогою термопресу та проникнення у волокна матеріалу. Перевагою сублімації є те, що чорнило не руйнує структуру матеріалу, зберігаючи його цілісність та міцність.

Фахівці підкреслюють, що технологія сублімації відрізняється високою якістю кольорової передачі. Іншим вигідним перевагою є те, що сублімаційний друк не потребує додаткового просочення матеріалу або застосування спеціальних технік із закріплення фарби. Таким чином, замовити таку послугу означає отримати можливість заощадити годину, але при цьому отримати високоякісне, яскраве та контрастне зображення.

У чому полягає техніка?

  1. Дзеркально відображена картинка роздруковується на спеціальному різновиді паперу, який не вбирає фарбу.
  2. Папір із зображенням прикладається на виріб та поміщається під термопрес. За необхідних температурних і барометричних умов чорнило просочують волокна синтетичного матеріалу.

На виході ми отримуємо зображення, що має стійкість до впливу вологості, перепадів температур, механічних пошкоджень та машинної прання.

Навіщо застосовують сублімаційний друк?

  • Дизайнерські принти для одягу та аксесуарів;
  • Рекламний текстиль;
  • Промтекстиль;
  • Декоративні принти для оббивки меблів та інших товарів для дому.

Кількість матеріалів, для яких підходить така техніка нанесення зображень вражає уяву: сітка прапорна, габардин, атлас, поліестер, Оксфорд, масло, софт, шифон, «Зоря» креп-сатин, дайвінг, біфлекс, плащівка, болоння, парашут-тканина багато інші з високим процентним вмістом синтетичних волокон.

У техніці використовується кольорова модель cmyk, що дозволяє досягти найбільш яскравих та насичених відтінків та створювати креативні та ефектні дизайнерські рішення для виробів. Сублімація має високу точність друку, що дає можливість відображення найдрібніших деталей картинки. Навіть якщо у вас немає конкретних ідей, а лише творчий задум, наші дизайнери допоможуть розробити залишковий варіант декору.

Ціна виготовлення аплікацій на замовлення з нанесенням зображення методом сублімаційного друку виводиться з урахуванням їх розміру та тиражу.

Приклади цін на друк зображення на дайвінг:

Вартість аплікації розміром 10х8 см, що виготовляються тиражем 154 одиниць, становитиме від 5 грн. Інші приклади:

Розмір Ціна
10х12 см (108 одиниць) 6 грн
10х15 см (90 одиниць) 7 грн
20х15 см (42 одиниці) 11 грн
20х30 см (20 одиниць) 15 грн

Для того, щоб уточнити вартість друку на аплікаціях з інших матеріалів, зверніться за консультацією до наших менеджерів.

Субліматильний друк на тканині в рулонах розраховується виходячи з наступних технічних характеристик:

  • Максимальна ширина друку рулону – 160см.
  • Зображення у форматі psd, cdr, ai, eps, tiff з роздільною здатністю не менше 300dpi у профілі cmyk.
  • У масштабі 1:1

Сублімація Ціна, $
Мінімальний обсяг замовлення м 2 м/п
1-10м2 (до 7м.п. ) 6.50
11-30м2 (до 35м.п. ) 5.00
31-50м2 (до 35м.п. ) 4.00
від 50 м.п. 3.00
51-100м2 (до 70м.п. ) 3.00
від 100 м.п. 2.70

З усіх питань звертайтесь за телефоном:

*
*

Когда вам позвонить?

Нажимая на кнопку "Отправить" вы даете согласие на обработку своих персональных данных

Интернет-магазин Furnitex использует файлы cookies для более комфортной работы пользователя. Продолжая просмотр страниц сайта, вы соглашаетесь с использованием файлов cookies.